Plánovaná dovolená

Dovolená 11.- 13.12. a 17.-18.12.2018 – zastupuje MUDr. František Koc, Blatenská 322, Horažďovice, tel. 376 512 334. !!! V pátek 14.12. 2018 zachována pravidelná ordinační doba. 

Zajistěte si v předstihu léky a řešení chronických obtíží.


Přístroj ke zjišťování ischemické choroby dolních končetin

Do naší ordinace jsme zakoupili přístoj BOSO ABI 100 pro měření kotníkových tlaků. Na podkladě změření tlaku krve na všech končetinách a jejich porovnáním zjistíme průchodnost tepen dolních končetin a přítomnost ischemické choroby dolních končetin (ICHDK). Uděláme si i obraz o celkovém postižení tepen v těle (včetně srdce a mozku), protože k zanášení cév dochází i jinde.  

Toto vyšetření je hrazeno z veřejného zdravotního pojištění 1x ročně u pacientů s podezřením na ICHDK, u sledovaných diabetiků 2.typu a pacientů starších 60 let s jedním uznávaným rizikovým faktorem (vysokým tlakem, zvýšenou hladinou cholesterolu nebo kouřením). 

V ostatních případech účtujeme 100 Kč. Obecně je toto vyšetření doporučováno u osob nad 50 let s vysokým tlakem krve nebo kouřením a u všech osob nad 60 let.  

Kromě vysvětlení výsledků předáváme i výsledek měření v papírové formě

 

Výsledek obrázku pro boso abi 100

 


AKORD – program kvality péče Všeobecné zdravotní pojišťovny

Od 1.7.2018 naše ordinace vstupuje do programu kvality péče AKORD.

Co to pro Vás znamená?

  • úsporu času – v naší ordinaci se můžete objednat na konkrétní čas a nebudete zbytečně dlouho čekat; pokud tomu nezabrání závažné okolnosti, zejména poskytování nutné a neodkladné péče, neměli byste v čekárně strávit více než 15 minut
  • vhodné odborníky bez hledání – doporučíme Vám vhodného specialistu a jestliže si budete přát, tak Vás k němu i objednáme
  • nadstandardní péči o Vás – kromě léčby akutních onemocnění budeme i nadále dbát na provádění pravidelných preventivních prohlídek, pravidelně sledovat nekomplikované pacienty s onemocněním cukrovkou, provádět výkony očkování a rozumně předepisovat léky.

Přestože se program týká pojištěnců Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, je v naší ordinaci rozšířen na pojištěnce všech zdravotních pojišťoven.

Výsledek obrázku pro akord vzp


Zveme Vás na preventivní prohlídku

Každý pojištěnec má nárok na bezplatnou preventivní prohlídku každé 2 roky. Slouží jako prevence před závažnými onemocněními zejména kardiovaskulárními a nádorovými. Chtěli bychom Vás požádat, dbejte o své zdraví a objednejte se na preventivní prohlídku. Rádi Vás vyšetříme.