Rozšiřování a zkvalitňování péče o naše pacienty

V rámci zlepšování péče o naše pacienty kromě již prováděných předoperačních vyšetření nově zavádíme i prohlídky pro diabetiky, kteří nejsou v péči diabetologa nebo internisty. U nepohyblivých pacientů, kteří jsou trvale na protisrážlivých lécích (Warfarinu), bude sestra i nadále provádět odběry krve u nich doma a nově bude i pacienty vyšetřovat (např. měřit tlak krve, tepovou frekvenci) a léčbu konzultovat s lékařem. V ordinaci jsme výrazně rozšířili spektrum léků na řešení akutních stavů.


Změna telefonního čísla

Volejte na nové telefonní číslo: 733 253 553.


Plánovaná dovolená 18.-22.6., 10.-13.7. a 6.-10.8.2018.

Plánujeme dovolenou 18.-22.6., 10.-13.7. a 6.-10.8. V těchto obdobích bude zastupovat MUDr. František Koc – Blatenská 322, 341 01 Horažďovice. Prosíme zajistěte si v předstihu předepsání léků a řešení Vašich dlouhodobějších problémů. Dne 9.7.2018 je ordinace určena pro akutní pacienty.

 


Přijímáme nové pacienty. 

Naše ordinace přijímá nové pacienty. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně ve zdravotním středisku Pačejov.


Zveme Vás na preventivní prohlídku

Každý pojištěnec má nárok na bezplatnou preventivní prohlídku každé 2 roky. Slouží jako prevence před závažnými onemocněními zejména kardiovaskulárními a nádorovými. Chtěli bychom Vás požádat, dbejte o své zdraví a objednejte se na preventivní prohlídku. Rádi Vás vyšetříme.